CLASS 3 GRADUATES

 1st Row left to right: Bo Davis (Facilitator), Tommie Williams, Randy Durden, Jeremy Olson, Whitney Austin, Cody Smith, Mike Guerrero, Mike McLeod, Dan Cronin, Jesse Morgan, Frank Smith, Brendon Hice, Angela Painter  2nd Row left to right: Mark Hazelbaker, Ashley Stanhope, Heather Howell, Kristi Olinger, Jessica Jourdan, Renee Pearson, Zara Hoover, Eric Chambers, Rhonda Lee, Steve Gray, Jesse Rodriguez, Teraisa Fuentes

1st Row left to right: Bo Davis (Facilitator), Tommie Williams, Randy Durden, Jeremy Olson, Whitney Austin, Cody Smith, Mike Guerrero, Mike McLeod, Dan Cronin, Jesse Morgan, Frank Smith, Brendon Hice, Angela Painter

2nd Row left to right: Mark Hazelbaker, Ashley Stanhope, Heather Howell, Kristi Olinger, Jessica Jourdan, Renee Pearson, Zara Hoover, Eric Chambers, Rhonda Lee, Steve Gray, Jesse Rodriguez, Teraisa Fuentes

CLASS 2 GRADUATES

 1st Row left to right: Brittany Robinson, Oli Leon, Jennifer Stokes, Lanea Parker, Dustin Spotila, Amanda Hart, Thereasa Shirley, Brenda Rockrohr, Jon Streitmatter, Mark McCullohs, Kim Oldenkamp, Jason Tye, Brea Friend, Alex Martinez  2nd Row left to right: Brande Taylor, Lekeia Tutt, Kelly Becker, Bo Davis (Facilitator)

1st Row left to right: Brittany Robinson, Oli Leon, Jennifer Stokes, Lanea Parker, Dustin Spotila, Amanda Hart, Thereasa Shirley, Brenda Rockrohr, Jon Streitmatter, Mark McCullohs, Kim Oldenkamp, Jason Tye, Brea Friend, Alex Martinez

2nd Row left to right: Brande Taylor, Lekeia Tutt, Kelly Becker, Bo Davis (Facilitator)

CLASS 1 GRADUATES

 1st Row left to right: Gina Estes, Tasha Huard, Samantha Caswell, Tina Mora, Michelle Collins, Stephanie Randall  2nd Row left to right: Bo Davis (Facilitator), Tony Casaus,  Robin Clayfield, Stephanie Owens, April Gray, Brian Cooper, Ed Holt  3rd Row left to right: Sean Ross, Tyler Moore, Brandon Johnson, Dustin Wilson  Not pictured:  Samantha Ferguson

1st Row left to right: Gina Estes, Tasha Huard, Samantha Caswell, Tina Mora, Michelle Collins, Stephanie Randall

2nd Row left to right: Bo Davis (Facilitator), Tony Casaus,  Robin Clayfield, Stephanie Owens, April Gray, Brian Cooper, Ed Holt

3rd Row left to right: Sean Ross, Tyler Moore, Brandon Johnson, Dustin Wilson

Not pictured:  Samantha Ferguson


Honorary Graduates

"Promoted During the Program"

Class 1:

  • Bettina Christie - Region 5
  • Brandi Schofield - Region 7
  • Russel Cope - Region 8
  • Russell Waugh - Region 8
  • Debbie Smith - Region 9
  • Colleen Lacombe - Region 10

cLASS 3:

  • Teraisa Fuentes - Region 1
  • Angela Painter - Region 3
  • Zara Hoover - Region 5
  • Mike McLeod - Region 5
  • Kristi Olinger - Region 7
  • Dan Cronin - Region 8
  • Jessica Jourdan - Region 12

CLASS 2:

  • Brett Thomas - Region 1
  • Verna Walker - Region 2
  • Sam Kirby - Region 3
  • Eric Perryman - Region 5
  • Kurtis McKinney - Region 6
  • Molly McCune - Region 7
  • Nathan Grosse - Region 9
  • Marie Lambert - Region 10
  • Jeff Pegg - Region 10
  • William Walker - Region 90